Pliki cookies na stronie. Aby zapewnic poprawne dzialanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejsciem na strone, niektore pliki mogly juz zostac zapisane w folderze przegladarki.
Nie pokazuj wiecej tego powiadomienia.

wtorek 17 kwietnia 2007

Można już podpisać list-petycję do Do Wicepremiera Ludwika Dorna i Podsekretarza stanu w KPRM Pawła Wypycha w sprawie zastosowania open source i otwartych standardów w administracji publicznej.

Akcja Społeczności Open Source związanej z wortalem jakilinux.org to spontaniczna reakcja na opublikowany na początku marca news: ZUS wyda 65 mln zł na oprogramowanie Microsoft. W sprawie ZUSu wprawdzie niewiele już można zrobić, ale warto przestrzec władze przed nierozważnym wydawaniem publicznych pieniędzy na przyszłość.Na stronie akcja.jakilinux.org możecie podpisać petycję, a na forum dodać swój własny komentarz.

Zebraliśmy już ponad 1500 podpisów i liczba rośnie z godziny na godzinę! Po zebraniu wystarczającej liczby podpisów list zostanie wysłany w formie tradycyjnej i elektronicznej do adresatów.

Więcej informacji: http://akcja.jakilinux.org/

Zostaw Komentarz

*