go to site Pliki cookies na stronie. Aby zapewnic poprawne dzialanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejsciem na strone, niektore pliki mogly juz zostac zapisane w folderze przegladarki.
Nie pokazuj wiecej tego powiadomienia.

fetish panties girls środa 17 listopada 2010

bottom of shoe Ostatnimi czasy stały się bardzo modne dwa pojęcia ebook i audiobook. Czym tak prawdę są i jak z tego korzystać?

http://cordlessdrillreviewspro.com/shemale-escorts-in-ohio

evan rachel woods tits Najpierw zajrzyjmy do Wikipedii.

follow link E-book (także: eBook, książka elektroniczna lub publikacja elektroniczna), e-książka – treść zapisana w formie elektronicznej, przeznaczona do odczytania za pomocą odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu komputerowym (np. komputer osobisty, czytnik książek elektronicznych, telefon komórkowy czy palmtop).

http://pl.wikipedia.org/wiki/E-book
 

source url Książka mówiona – nagranie dźwiękowe zawierające odczytany przez lektora tekst publikacji książkowej; zwykle zapisane na kasecie magnetofonowej lub płycie kompaktowej (w formacie audio lub np. MP3). Często spotykane jest też angielskie określenie audiobook.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Audiobook
 

http://tatyspetsitting.com/bong-ass-sandwich-recipes To tyle definicji ale co z nich wynika?

Ebook to poprostu plik który można czytać na komputerze, telefonie, specjalnym czytniku lub innym podobnym urządzeniu. Czyli tak naprawdę to nie jest żadna nowość. Nowością są jedynie urządzenia dzięki którym można wygodnie czytać te pliki bez włączania komputera. Można też do nowości zaliczyć podejście wydawców to tego typu sposobu dystrybucji książek.

Audiobook to też nic specjalnie odkrywczego. W sumie to już w latach sześćdziesiątych poprzedniego wieku były wydawane pierwsze audiobooki. Jest nic innego jak nagranie osoby lub osób czytających książkę. W sumie można też to nazwać słuchowiskiem. W obecnych czasach mamy większe możliwości przechowywania i odtwarzania dźwięku więc już nie trzeba męczyć się z płytami gramofonowymi, kasetami magnetofonowymi czy nawet płytami kompaktowymi. Teraz wystarczy plik lub pliki mp3 i odtwarzać do nich aby móc słuchać audiobooków.

Jedno i drugie rozwiązanie jest bardzo wygodne i w dzisiejszych zabieganych czasach na pewno znajdą wielu zwolenników. Jednak czytanie książki może też być przyjemnością a nie tylko koniecznością i wtedy starodawna wersja papierowa będzie chyba najlepsza.

Gdyby jednak ktoś chciał zakupić kilka ebooków lub audiobooków za bardzo nie wielkie pieniądze (w porównaniu z wersjami papierowymi) to zapraszam na http://ebook.cichaprzystan.org/ dla nie zdecydowanych jest też kilka darmowe wydania aby mogli zapoznać się z tą formą książek czy gazet.

Zostaw Komentarz

*