follow site Pliki cookies na stronie. Aby zapewnic poprawne dzialanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejsciem na strone, niektore pliki mogly juz zostac zapisane w folderze przegladarki.
Nie pokazuj wiecej tego powiadomienia.

free amateur gays having sex niedziela 7 listopada 2010

licked when sleeping Czytałem ostatnio pewien artykuł potwierdzający coś co wiem od dawna, że wymagania jakie mają systemy spod znaku Microsoft mają mordercze wymagania sprzętowe.

p ymouth eros extreme yarn

http://nanoenergysummit.org/thongs-bikini-tine Teraz dochodzimy do tytułowego pytania. Jeśli na domowym sprzęcie uruchomimy coś co ma duże wymagania będzie działać wolniej niż to co do pracy potrzebuje zaledwie ułamka takich zasobów. Sytuacja ma się inaczej jeśli użytkownika stać na nowy szybszy, lepszy sprzęt no i na zapłacenie za licencję oprogramowania.

source Ale po co przepłacać? Czy nie lepiej mieć swój stary sprzęt, darmowe oprogramowanie i spokojną głowę (no bo oczywistością jest że pod wieloma względami linux jest bezpieczniejszy) ?

christian addictioin masturbation Odpowiedzcie sobie sami.

follow link

3 komentarze do “Dlaczego Windows wolno działa?”

  1. http://sportmagicbloog.blogspot.com/:

    No ja nie mam najszłabszego sprzetu ale vista czasem tak mi muli kompa, ze masakra. a wogole ile to miejsca na dysku zajmuje nie wspomne…no coz poki co nie stac mnie wymarzonego aple;/

  2. Ogiler:

    System wybierany jest pod zastosowania – nie wszystko działa pod emulatorem w linuxie, zwłaszcza nowsze gry. A to czy coś działa wolno czy nie zależy również od skonfigurowania usług – po uruchomieniu na ubuntu wszystkich możliwych też nie będzie za wesoło, nie mówiąc o tym że Ubuntu nie jest jedyną słuszną dystrybucją linuxa a KDE w nowszych wersjach zamulało mi mój stary komputer bardziej niż Windows 7 RC.

  3. ti:

    Zgadzam się, że system wybiera się pod konkretne zastosowanie. Dlatego jeśli ktoś chce mieć sprzęt do grania to niech kupi sobie konsole. A jeśli ktoś potrzebuje sprzętu do pracy to powinien zdecydować się na system stabilny i bezpieczny a nie na Windows. :)

Zostaw Komentarz

*