follow Pliki cookies na stronie. Aby zapewnic poprawne dzialanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejsciem na strone, niektore pliki mogly juz zostac zapisane w folderze przegladarki.
Nie pokazuj wiecej tego powiadomienia.

go site piątek 15 października 2010

click Właśnie zadzwoniła do mnie pani i trochę wkurzyła. Oto streszczenie rozmowy.
Pani szuka osób przedsiębiorczych, „nic nie będzie Pan robił” wystarczy że przyjdę na spotkanie do hotelu i porozmawiam z kierownikiem i na pewno mi się to opłaci i dużo zarobię.
Na pytanie „Ale o co chodzi?” Pani stwierdziła że dowiem się o technologi z której moi klienci będą bardzo zadowoleni.
Po 10 minutach rozmowy okazało się że mam im podesłać moich klientów a oni udostępnią mi technologię lub wiedzę o technologii (ta „technologia” była bardzo mgliście opisywana i tak aby za dużo się nie dowiedział) i zarobię na tym dużo pieniędzy.
Jednak nie była Pani wstanie przez całą rozmowę wyjaśnić o co tak naprawdę chodzi „bo to wyjaśni mi kierownik na spotkaniu”.

ass ebony free pic woman Ponieważ nie dowiedziałem się żadnych konkretów a otrzymałem tylko obietnice fortuny i mgliste wyjaśnienia wysnułem wnioski: mam wyszukiwać im klientów na ich produkt (który nazywają technologią) a opis „nie będzie Pan musiał nic robić” potem zamieni się na „zarobki adekwatne do zaangażowania”.

follow url Czy naprawdę na świecie jest tyle głupich ludzi że nie widzą jak się ich naciągają?
Czy może to ja jestem nienormalny i nie pozwalam z siebie robić balona?

2 komentarze do “Dziwna oferta pracy”

  1. Brydzia:

    source site Ty jesteś nienormalnt… ;)

  2. ti:

    strip clubs gatlinburg tn Jak tak patrzę po ludziach to zaczynam w to wierzyć. Normą jest głupota.

Zostaw Komentarz

*