annasophia robb naked pics Pliki cookies na stronie. Aby zapewnic poprawne dzialanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejsciem na strone, niektore pliki mogly juz zostac zapisane w folderze przegladarki.
Nie pokazuj wiecej tego powiadomienia.

see wtorek 1 marca 2011

here Księżyc powstał w wyniku zderzenia ciała niebieskiego wielkości Marsa z Ziemią. Okazuje się, że przed tą kolizją Ziemia obracała się w przeciwnym kierunku niż obecnie, a doba trwała 4 godziny. Efekty innych zderzeń są również spektakularne – jedno z nich zdemolowało połowę powierzchni Marsa, inne natomiast przewróciło na bok Uran. Obecnie również do nich dochodzi. W 1994 roku na Jowisz upadły kawałki komety Shoemaker – Levy 9. Gdyby spadły one na Ziemię, przypuszczalnie zniszczyłyby życie na naszej planecie.3 komentarze do “Kosmiczne kolizje – Układ słoneczny”

  1. merka:

    To takie przerażające, wizja kolizji z jakimś meteorytem czy inną planetą. Podobno ziemia będzie istniała jeszcze conajmniej 4 miliardy lat. Przez ten czas wiele może się jeszcze wydarzyć.

  2. TI:

    Ostatnio wykryto ponad 50 planet podanych do ziemi jeśli chodzi o warunki. Najbliższa jest 200 lat świetlnych od nas więc jeśli nie opracujemy napędu nadświetlnego to będzie jedynie marzenie.

  3. TI:

    Przykład: http://zajaczkowski.org/2011/09/16/zachod-slonca-na-tatooine-science-bardziej-niesamowite-niz-fiction/

Zostaw Komentarz

*