http://downeastduckhunter.com/old-mature-trio-sex-movies Pliki cookies na stronie. Aby zapewnic poprawne dzialanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejsciem na strone, niektore pliki mogly juz zostac zapisane w folderze przegladarki.
Nie pokazuj wiecej tego powiadomienia.

watch sobota 29 marca 2008

http://nanoenergysummit.org/with-the-greatest-pleasure Dzień Pobierania 2008Globalna inicjatywa społeczności Mozilli ma na celu ustanowienie rekordu w liczbie pobrań jednej aplikacji w ciągu 24 godzin

http://deweysurfclub.com/fucking-grannys-2 Mozilla ogłosiła dzisiaj zamiar ustanowienia nowego rekordu Guinnessa w liczbie pobrań aplikacji w ciągu 24 godzin. Próba pobicia rekordu została zaplanowana na dzień premiery Firefoksa 3, nazwanego „Dniem Pobierania” (Download Day). Mozilla zachęca członków swojej globalnej społeczności do rozpowszechniania tej informacji i włączenia się do akcji – poprzez zachęcanie innych do pobrania programu bądź organizowanie imprez pod hasłem „pobierz Firefoksa 3”.

source link

http://tswalk.net/free-video-of-asian-chicks Społeczność Firefoksa urosła od 2004 r. do ponad 175 milionów użytkowników. Przeglądarka dostępna jest w 45 językach, korzystają z niej internauci w ponad 230 krajach. Prężna społeczność Mozilli codziennie podejmuje różnorodne inicjatywy popularyzujące Firefoksa. Dzień Pobierania stanowi kontynuację tej tradycji – entuzjazm społeczności pomoże rozpropagować ideę Firefoksa i sprawi, że dla wielu ludzi na świecie korzystanie z Internetu stanie się jeszcze przyjemniejsze.

see Miłośnicy Firefoksa mogą przyczynić się do powodzenia misji ustanowienia rekordu Guinnessa w Dniu Pobierania, zachęcając innych do ściągnięcia Firefoksa 3, organizując specjalne imprezy dla przyjaciół lub umieszczając na swoich stronach internetowych przyciski promujące Dzień Pobierania.

brunette voyeurism Jeżeli chcesz wziąć udział w Dniu Pobierania i pomóc ustanowić światowy rekord Guinnessa:

Informacje o Mozilli

http://nanoenergysummit.org/fat-ass-ass Mozilla to globalna społeczność, której celem jest tworzenie bezpłatnych programów typu open source, które usprawniają korzystanie z sieci użytkownikom na całym świecie. Pracujemy w sposób otwarty i stosujemy dobrze zorganizowany, przejrzysty i kooperacyjny model współpracy pod parasolem organizacji non-profit Mozilla Foundation. Mozilla Corporation jest spółką zależną Mozilla Foundation i w jej imieniu zajmuje się rozwojem i dostarczaniem na rynek produktów Mozilla. Ta struktura działania umożliwia Mozilli finansowe wspieranie konkurencyjnych i innowacyjnych rozwiązań tworzonych przez społeczność. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mozilla.com.

źródło

Zostaw Komentarz

*