source site Pliki cookies na stronie. Aby zapewnic poprawne dzialanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejsciem na strone, niektore pliki mogly juz zostac zapisane w folderze przegladarki.
Nie pokazuj wiecej tego powiadomienia.

sexy animated men jokes środa 8 grudnia 2010

latina tits vids ass black fat fucked sample woman Multimedialny słownik angielskiego online

Nowy słownik angielskiego (no może nie aż tak nowy bo pierwsze wyróżnienia otrzymywał już rok temu) jakich wiele. Informację o nim nie budzą mojego entuzjazmu. Ma wszystko to co inne takie słowniki a do tego skromna ilość haseł. No ale postanowiłem sprawdzić jak działa.

list of sex dares Wpisałem hasło „Is this dictionary is good?”. Pierwszym miłym zaskoczeniem było to że każde wyszukanie jest osobnym linkiem niby nie istotna kwestia ale jej brak czasami jest bardzo męczący. No bo jak podzielić się z innymi daną stroną / tłumaczeniem gdy link prowadzi zawsze do strony głównej. Mały +.

pregnant sex dvds Tłumaczenie mimo, że prawidłowe to nie budzi mojego uznania. Całe zdanie zostało przetłumaczone przez Google Translate (To po co mam korzystać z diki skoro mogę z oryginału?) poza tym wyświetliła mi się cała lista jakiś zlepków słów i ich tłumaczenia. Jeśli ktoś potrzebuje tylko przetłumaczenia zdania to jest to zupełnie zbędne ale jeśli ktoś się uczy angielskiego to takie przykłady są bardzo pomocne. Diki dostaje – za tłumaczenie przez GT i + za wartość edukacyjną. Jednak byłbym nie sprawiedliwy jeśli bym nie wspomniał o przykładach wymowy. Są one dużo lepsze niż to co prezentuje GT. Miły dla ucha i wyraźny męski głos wypowiada wszystkie zwroty. Do oceny +.

http://francehydravion.com/asian-style-tableware Ciekawostką jest też automatyczne rozpoznawanie języka. Nie musisz nic zmieniać diki sam domyśli się w jakim języku jest zdanie angielskim czy polskim i automatycznie przetłumaczy na ten drugi. Mały ale +.

Teraz zobaczmy jak wygląda tłumaczenie słówek z angielskiego i polskiego. No i tu diki rozwija skrzydła. Oprócz tłumaczenia i wspomnianej wcześnie wymowy są przykłady użycia w zdaniach oraz inne konteksty tłumaczonego słowa. Dodatkowo mamy pokazane powiązane zwroty, idiomy i tłumaczenia. A przysłowiową wisienką na torcie są obrazki, dla wzrokowców idealne rozwiązanie. Do oceny doliczam + za przykłady użycia słowa w zdaniach, + za powiązane zwroty i + za obrazki dla wzrokowców.

Bardzo wygodną rzeczą jest możliwość zainstalowania słownika w przeglądarce www.diki.pl/o-slowniku/zainstaluj-slownik .

Zanim podsumuję wszystkie + i – wspomnę o pewnej ciekawostce. Wiadomo, że języka najlepiej uczyć się przez praktykę. A co jeśli nie mamy z kim konwersować? Możemy chociaż posłuchać jak ktoś inny mówi (ważne aby robił to poprawnie i wyraźnie). No i tu diki też wychodzi do użytkowników podsuwając podcasty. Uważam to za bardzo ciekawy pomysł.

Czas na podsumowanie. Mimo niezbyt dobrego pierwszego wrażenia muszę przyznać, że diki to bardzo dobry słownik do nauki angielskiego. Co prawda ciężko się go używa do szybkich tłumaczeń zdań ale jeśli chcemy się nauczyć angielskiego (i nie korzystać z GT) to diki jest bardzo pomocny. http://kosushibar.com/mature-and-young-pissing 7 + i 1 – to samo mówi za siebie. Polecam diki.

www.diki.pl

Zostaw Komentarz

*