http://fotocaseshop.com/the-sex-line Pliki cookies na stronie. Aby zapewnic poprawne dzialanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejsciem na strone, niektore pliki mogly juz zostac zapisane w folderze przegladarki.
Nie pokazuj wiecej tego powiadomienia.

 

Cenzura w internecie

Oto informacja dla tych którzy chcę wprowadzić cenzurę w internecie. To nie jest groźba…

„Mądre” rozmowy użytkowników GG

Nie wiem jaka jest średnia wieku ani inteligencji użytkowników GG ale jeśli jest taka jak mi się wydaje to już nie będę używał tego komunikatora.

Siła hasła. Czy nasze konta są bezpieczne?

Wszędzie gdzie potrzebna jest identyfikacja konkretnej osoby w internecie potrzebne jest hasło. Wielu z nas zawsze używa tego samego lub wymyśla jakie łatwe do zapamiętania. Niestety takie podejście ułatwia sprawę tym którzy włamują się. Które hasła są dobre a które słabe?

Mozilla zamierza ustanowić rekord Guinnessa w Dniu Pobierania Firefoksa 3

Globalna inicjatywa społeczności Mozilli ma na celu ustanowienie rekordu w liczbie pobrań jednej aplikacji w ciągu 24 godzin Mozilla ogłosiła dzisiaj zamiar ustanowienia nowego rekordu Guinnessa w liczbie pobrań aplikacji w ciągu 24 godzin. Próba pobicia rekordu została zaplanowana na dzień premiery Firefoksa 3, nazwanego „Dniem Pobierania” (Download Day). Mozilla zachęca członków swojej globalnej społeczności […]

Jak Microsoft wstrzymuje postęp technologii w internecie?