see url Pliki cookies na stronie. Aby zapewnic poprawne dzialanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies. Wraz z wejsciem na strone, niektore pliki mogly juz zostac zapisane w folderze przegladarki.
Nie pokazuj wiecej tego powiadomienia.

 

Pierwszy teledysk nagrany w przestrzeni kosmicznej

area de la bahia actividades de dia lluvioso para adultos Oto pierwszy teledysk nagrany w przestrzeni kosmicznej w stanie nieważkości.

see Czytaj całość porno muy horney          0 Komentarzy

Kosmici przybyli, NASA już o tym wie.

Ciąg dalszy rozważań o istnieniu lub nie kosmitów. Temat pobudzający wyobraźnie i dla niektórych bardzo emocjonujący.

Kosmici są wśród nas

Jak działa Wszechświat – Układy Słoneczne

Układ Słoneczny — osiem planet i gwiazda, to nasz znajomy, stabilny zakątek wszechświata. Ale co naprawdę wiemy o jego narodzinach? Czy jest niepowtarzalny? Niedawne odkrycia ujawniają jego sekrety — brutalną historię zderzających się planet, spośród których część została pochłonięta przez Słońce, a modele jego przyszłości przewidują gwałtowną śmierć. Od czasu odkrycia w 1992 roku pierwszej […]

Kosmiczne kolizje – Układ słoneczny

Księżyc powstał w wyniku zderzenia ciała niebieskiego wielkości Marsa z Ziemią. Okazuje się, że przed tą kolizją Ziemia obracała się w przeciwnym kierunku niż obecnie, a doba trwała 4 godziny. Efekty innych zderzeń są również spektakularne – jedno z nich zdemolowało połowę powierzchni Marsa, inne natomiast przewróciło na bok Uran. Obecnie również do nich dochodzi. […]

Jacy jesteśmy mali we wszechświecie

Wszyscy wiemy, że kosmos jest wielki, że są w nim miliony gwiazd i planet ale czy na pewno wiemy jak wielki jest kosmos?